Kariera w TSL

Kariera w TSL 2018-03-20T10:08:49+00:00

KARIERA TSL

Ponownie na targach zaprezentują się agencje personalne oraz agencje pośrednictwa pracy, które pomogą swoją wiedzą w apsekcie doradztwa personalnego oraz prawa pracy zarówno pracodawcom jak i potencjalnych pracownikom.

3 dzień Targów – 23 marca (piątek) poświęcony zostanie szkołom branżowym o specjalizacji transport, spedycja i logistyka. Swoją ofertę dydaktyczną zaprezentują uczelnie wyższe m.in Politechnika Warszawska i Wojskowa Akademia Techniczna a profesjonalni doradcy pomogą napisać CV i list motywacyjny.

Strefa kariery InfoPraca.pl

Ponownie na targach zaprezentują się agencje personalne oraz agencje pośrednictwa pracy, które pomogą swoją wiedzą w apsekcie doradztwa personalnego oraz prawa pracy zarówno pracodawcom jak i potencjalnych pracownikom.

3 dzień Targów – 23 marca (piątek) poświęcony zostanie szkołom branżowym o specjalizacji transport, spedycja i logistyka. Swoją ofertę dydaktyczną zaprezentują uczelnie wyższe m.in Politechnika Warszawska i Wojskowa Akademia Techniczna a profesjonalni doradcy z InfoPraca.pl skonsultują CV i listy motywacyjne.

Daj się poznać pracodawcom z jak najlepszej strony.

  • W tym miejscu skonsultujesz CV, list motywacyjny, poznasz tajniki rozmowy rekrutacyjnej i posłuchasz prelekcji, które dadzą Ci solidną porcję wiedzy na temat rynku pracy.
  • Na stoiskach firm zapoznasz się z ofertami pracy, dowiesz się, jak wygląda proces rekrutacji i jak należy się do niego przygotować.
  • Dołącz do serwisu InfoPraca.pl i aplikuj na oferty, które najlepiej wpisują się w Twoje oczekiwania.

Prelekcje w ramach Dnia Kariery:

  • Zatrudnienie cudzoziemców szansą dla polskiego przedsiębiorcy. Nowe regulacje zatrudnienia cudzoziemców od 01.01.2018r. – Mariusz Tywoniuk, Dyrektor Centrum Analiz Rynkowych Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Partner Zarządzający kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners.
  • Czego nie robić z CV –  Adam Mikołajczyk, InfoPraca.pl
  • Bądź rekinem na rozmowie rekrutacyjnej i wypłyń na szerokie wody, Robert Gondzia, Partner InfoPraca.pl, 23.03, 12:00 – 12:45
  • Jak rozpocząć międzynarodową karierę zawodową? – OTTO Work Students
  • Marketing w firmie przewozów pasażerskich na przykładzie ECOLINES –  Igor Suprun, SUP; Gleb Gradoboiev, Ecolines
  • Kodeksowe i pozakodeksowe formy zatrudnienia –  Katarzyna Szalacha, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Adwokat Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners

Newsletter Ptak Warsaw Expo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PTAK S.A. moich danych osobowych w celach marketingowych.

FreshMail.pl