Miasteczko Bezpieczeństwa

Miasteczko Bezpieczeństwa

Miasteczko Bezpieczeństwa

Prawie 1000 dzieci w Miasteczku Bezpieczeństwa Drogowego będzie uczyło się zasad bezpiecznej podróży i poruszania się po drodze – już po raz drugi Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego oraz Ptak Warsaw Expo organizują wspólnie to wydarzenie edukacyjne.

Jak bezpiecznie poruszać się na rowerze, dlaczego warto nosić kask, jak bezpiecznie podróżować w komunikacji miejskiej, jak udzielić pierwszej pomocy, czy też jak ograniczone pole widzenia ma kierowca dużego auta – tego wszystkiego dowiedzą się uczniowie podczas trzygodzinnych warsztatów edukacyjnych. Niezmiennym celem organizatorów jest stworzenie miejsca, gdzie nauka zasad bezpieczeństwa będzie wypełniona zabawą i praktycznymi zajęciami.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska

22 oraz 23 marca br. część hali wystawowej Ptak Warsaw Expo zamieni się w wielkie Miasteczko Bezpieczeństwa Drogowego, w którym przez dwa dni gościć będzie ok. 1000 dzieci – uczniów podwarszawskich szkół podstawowych w wieku od 7 do 10 lat. O zasadach bezpiecznego zachowania na drodze oraz przy korzystaniu z transportu zbiorowego będą informować specjaliści z Policji, Instytutu Transportu Samochodowego, warszawskiej Straży Miejskiej, Automobilklubu Polski, Tramwajów Warszawskich, a także firmy Volvo.

„Dziękujemy Żywiec Zdrój za zapewnienie naszym uczestnikom pysznej wody!”

2018-03-16T12:01:02+00:00 15/03/2018|
wróć

Autor artykułu zaprasza na:

WARSAW BUS 2018
III EDYCJA TARGÓW PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO

21-23.03.2018 Ptak Warsaw Expo

Weź udział!

Newsletter Ptak Warsaw Expo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PTAK S.A. moich danych osobowych w celach marketingowych.

FreshMail.pl