Wypromuj się na targach MTTSL

Drogi Wystawco!
Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią MTTSL
Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na MTTSL i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi MTTSL z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim stoisku podczas Targów MTTSL (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: marketing@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc!Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.


Baner 800×800

Baner 1200×200