Dla wystawców

Dla wystawców 2019-08-19T15:29:48+00:00

Formularz kontaktowy

Jeśli chcą Państwo poznać cennik bądź zgłosić swój udział w Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki – MTTSL 2019 prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem i odpowiemy na wszelkie pytania.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (kod pocztowy: 05 – 830), przy Al. Katowickiej 62, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671001, NIP 532544579.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub b ww. Rozporządzenia w celach wskazanych w treści ww. zgód. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody i będą podlegały okresowemu przeglądowi co 2 lata. Pani/a dane osobowe mogą być przekazane osobom trzecim, które przetwarzają dane osobowe w imieniu PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. na podstawie umów powierzenia tj. usługi IT, podmioty świadczące usługi marketingowe, podmioty przetwarzające dane w celu dochodzenia roszczeń i windykacji lub innych. Ma Pan/i możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia, przeniesienia danych oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji. Kontakt z administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: rodo@warsawexpo.eu.

 

Dokumenty do pobrania

Zobacz dokumenty dla wystawców

MIĘDZYNARODOWE TARGI TRANSPORTU, SPEDYCJI I LOGISTYKI W PTAK WARSAW EXPO

 • Nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej
 • Największe spotkanie biznesu branży transportu, spedycji i logistyki
 • Wśród Wystawców liderzy – dostawcy i producenci najnowszych technologii
 • Świetne miejsce do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy
 • Spotkania z ekspertami branżowymi
 • Optymalizacja procesów w zakresie TSL
 • Pierwsze miejsce pod względem wielkości wśród centrów
  targowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej
 • 500 000 m2 powierzchni całkowitej
 • 143 000 m2 powierzchni targowej
 • 15 000 miejsc parkingowych
 • Warszawa – dogodny zjazd z autostrady A2 i dróg ekspresowych S2, S7, S8 kierunek TARGI EXPO

POTRZEBUJESZ INFORMACJI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

PIOTR SOKOŁOWSKIDyrektor ds. Targów
p.sokolowski@warsawexpo.eu

WIOLETTA KOZŁOWSKASpecjalista ds. sprzedaży i organizacji targów
+48 513 023 327
w.kozlowska@warsawexpo.eu