Dlaczego warto

Dzięki szerokiemu profilowi podczas imprezy zaprezentowały się firmy liczące w transporcie. Można było spotkać firmy, których zadaniem jest wspierać działalność przewoźników zarówno w sferze obsługi prawnej, organizacyjnej jak i telematycznej, giełd transportowych, zabezpieczeń ładunków, kart flotowych i wiele innych.
Targi MT TSL stanowią doskonałą okazję do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, części i serwisu, rozwiązań telematycznych, optymalizacji kosztów, pozyskiwania nowych kontaktów a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych.

Dokumenty do pobrania

Nasze wydarzenie to możliwość spotkania się w jednym miejscu właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów i kadry zarządzającej.
Już dziś warto zaplanować swoja ekspozycję na kolejnych wydarzeniach MT TSL/BUS.
Nasz nadrzędny cel to prawdziwe spotkania i realne kontakty.

Profil zwiedzających

  • importerzy, eksporterzy
  • producenci i dystrybutorzy poszukujący rozwiązań w zakresie technologii i usług transportowych
  • dostawcy usług logistycznych i spedytorzy
  • właściciele taboru transportowego
  • właściciele centrów logistycznych, hal i magazynów
  • przedstawiciele firm kurierskich
  • inwestorzy
  • dyrektorzy i właściciele firm transportowych, przewoźnicy
  • studenci szkół wyższych branżowych
  • pracownicy firm logistycznych

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

ODWIEDZAJĄCY WEDŁUG WOJEWÓDZTW

Po pełnych trzech dniach spędzonych na MT TSL oceniam je jako wartościowy czas, w którym mieliśmy okazję przedstawić nasze codzienne działania na rzecz optymalizacji pracy, którą możemy zaoferować klientom.

Targi były jednak przede wszystkim możliwością spotkania i odbycia ciekawych, rozwijających rozmów z wieloma potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi (…)

Organizację targow MT TSL oceniam na bardzo udaną. Dobre miejsce na targi transportowe. Obsługa dba o klientów. Dojazd do punktu bardzo dobrze zorganizowany.

Podczas trzech dni targowych nasze stoisko odwiedziła spora liczba osób, odbyliśmy wiele ciekawych rozmów. Cieszy nas ilość osób zarządzających czy właścicieli firm, którzy Nas odwiedzili. Mamy nadzieję, że zdobyte kontakty zaowocują stałymi współpracami. Warto również pochwalić pracę organizatorów, którzy stanęli na wysokości zadania dbając nie tylko o kwestie organizacyjne ale również atmosferę panującą podczas targów (…)

Obecni wystawcy wiodących marek


Zostań wystawcą