SPN Logistics

logo-exhibitor

Opis Wystawcy

PL

SPN Logistics to kompleksowa obsługa transportu towarów z użyciem większości dostępnych środków i metod. Od misji składającej się z jednego procesu po międzykontynentalne i wieloetapowe projekty logistyczne, wymagające stałego monitoringu. Zajmujemy się transportem drogowym, morskim, kolejowym, oraz lotniczym.
Spedycja morska to jedna z flagowych usług naszej firmy. Organizujemy import i export na terenie całego świata. Nasze usługi morskie obejmują transport: LCL (drobnicowy), FCL (pełnokontenerowy), OOG – Flat Rack, Open Top, typu BREAK BULK i RO-RO.

Transport lotniczy to przede wszystkim importy i eksporty z i do Chin, USA, Afryki, Indii, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej.

Realizujemy spedycję ładunków w transporcie drogowym. Oferujemy dostawę kontenerów koleją na terenie prawie całego kraju, możliwa dostawa kontenerów do 27 ton towaru, a także door to door dla przesyłek drobnicowych w imporcie z Chin.

Optymalizujemy koszty oraz stawiamy na efektywne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. Z nami przewieziesz swoje ładunki na wschód, nawet ten Daleki! Oferujemy najlepszy serwis w transporcie drogowym do krajów spoza EU.