Podsumowanie III edycji MT TSL

III edycja Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki, która miała miejsce w Ptak Warsaw Expo już za nami. Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę wystawców jak i zwiedzających. 

MT TSL to najszybciej rozwijający się event poświęcony transportowi w naszym kraju. Dzięki szerokiemu profilowi podczas imprezy zaprezentowały się firmy liczące w transporcie, między innymi takie, jak: EWT przedstawiciel Schmitz Cargobull w Polsce i Diesel Truck, MAN Truck&Bus Polska, autoryzowany przedstawiciel Opla – Auto Wola, IVECO Poland, jak wiele firm, mających swój udział w transporcie: DB Schenker, Arcese, dls Trans i inne. Można było spotkać firmy, których zadaniem jest wspierać działalność przewoźników zarówno w sferze obsługi prawnej, organizacyjnej jak i telematycznej, a także przedstawicieli giełd transportowych, zabezpieczeń ładunków, czy kart flotowych: LegalTrans, MaWo Group, Trans Expert, Geocenter, TrimbleRuptela, Astrata, Timocom, Firma Kaliński, DG Corp, UTA, PKN Orlen, Moya i wiele innych. 

III odsłonę MT TSL odwiedziło 4 500 gości, z czego największą grupę stanowili właściciele firm transportowych oraz operatorzy logistyczni. Wydarzenie przyciągnęło do Ptak Warsaw Expo również inwestorów i deweloperów powierzchni magazynowych i pracowników warsztatów ciężarowych. Przybyli na wydarzenie goście mogli podziwiać stoiska 136 wystawców, którzy prezentowali swoją ofertę na 30 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Targi były okazją do zapoznania się z szeroką ofertą asortymentu, w tym nowości rynkowych, a także okazją do pogłębienia wiedzy, czemu sprzyjały seminaria, konferencje i warsztaty. Impreza spotkała się z pozytywną reakcją ze strony uczestników, czego dowodem są liczne opinie i słowa uznania obecnych na targach profesjonalistów w kierunku organizatora.

Podczas trzech dni targowych nasze stoisko odwiedziła spora liczba osób, odbyliśmy wiele ciekawych rozmów. Cieszy nas ilość osób zarządzających czy właścicieli firm, którzy Nas odwiedzili. Mamy nadzieję, że zdobyte kontakty zaowocują stałymi współpracami. Warto również pochwalić pracę organizatorów, którzy stanęli na wysokości zadania dbając nie tylko o kwestie organizacyjne, ale również atmosferę panującą podczas targów – Adam Czuprys, Manager Pojazdów Ciężarowych, Firma Kalińśki

Organizację targow MT TSL oceniam na bardzo udaną. Dobre miejsce na targi transportowe. Obsługa dba o klientów. Dojazd do punktu bardzo dobrze zorganizowany – Radosław Robert Cebula, ARCESE

Targi MT TSL stanowią doskonałą okazję do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, części i serwisu, rozwiązań telematycznych, optymalizacji kosztów, pozyskiwania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych. III edycja targów po raz kolejny dała możliwość spotkania się w jednym miejscu właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów i kadry zarządzającej. 

Już dziś warto zaplanować swoja ekspozycję podczas kolejnej odsłony targów MT TSL.